שני מספרים קובעים האם תוכנית מעילי פוך תצליח מבחינה מסחרית: עוצמת מילוי והיקף ההסמכה.עוצמת המילוי קובעת כמה חום ניתן לטעון בכנות ובאיזו יעילות מספקים אותה; הסמכה קובעת האם קונים קמעונאיים בכלל יפרסמו את המוצר. מדריך זה מסביר אילו מדדי עוצמת מילוי, כיצד שיטות הבדיקה העיקריות שונות, כיצד פלומת ברווז ואווז משתווים בדרגות שוות ערך, ואילו מסמכים בדיוק עליכם לאסוף כדי לאמת את הטענה לתקן פוך אחראי מהחווה ועד לבגד המוגמר.

1הסבר על כוח המילוי: מה המספר מודד

כוח מילוי הוא המפרט היחיד המופיע הכי הרבה - והכי שגוי - בבגדי חוץ מפלוץ. הוא מודד את הנפח, באינצ'ים מעוקבים, שאונקיה אחת (28.35 גרם) של מפלוץ תופסת תחת עיבוד ודחיסה סטנדרטיים. כוח מילוי גבוה יותר פירושו שהפלוץ לוכד יותר אוויר ליחידת משקל, מה שאומר יותר חום עבור פחות נפח ודחיסות טובה יותר.

התוצאה המעשית נראית בתרשים למטה. במשקל זהה, פוך בעל עוצמת מילוי של 800 תופס כ-45 אחוז יותר נפח מאשר פוך בעל עוצמת מילוי של 550. הנפח הנוסף הזה הוא אוויר לכוד, ואוויר לכוד הוא מה שמבודד. זו הסיבה שמעיל בעל עוצמת מילוי גבוהה יכול לספק את אותה החום כמו מעיל בעל עוצמת מילוי נמוכה, תוך שהוא קל יותר באופן ניכר וקומפקטי יותר.

השוואת נפח עוצמת מילוי: אונקיה אחת (28.35 גרם) של פוך נפח (אינצ'ים מעוקבים לאונקיה) 550 550 FP ברווז כניסה למטה 650 650 FP ברווז/אווז בינוני 800 800 FP נוצות אווז פרימיום 900 900 FP דרגת משלחת 800 FP לוכדים כ-45 אחוז יותר אוויר מאשר 550 FP באותו משקל נפח נמדד לפי פרוטוקולי דחיסה וחימום סטנדרטיים. חום הבגד בפועל תלוי גם במשקל המילוי, במבנה ובהתאמה.

מה שעוצמת המילוי אינה מודדת חשוב באותה מידה. זה לא אומר דבר על כמות הנוצות בבגד, כיצד הבגד בנוי, או עד כמה האחריות של הנוצות נרכשה. אלו מפרטים נפרדים, ובלבול ביניהם הוא שורש המחלוקות על מקורות מעילי פוך.

2משוואת החום: כוח מילוי כפול משקל המילוי

החום הכולל בבגד פוך הוא פונקציה של כוח המילוי כפול משקל המילוי. כוח מילוי גבוה עם משקל מילוי לא מספיק מייצר מעיל קל שאינו מתפקד בשטח; כוח מילוי בינוני עם משקל מילוי נדיב מייצר מעיל חם בעלות חומר נמוכה יותר. שניהם יכולים להיות ההחלטה ההנדסית הנכונה בהתאם לנקודת המחיר ולמקרה השימוש.

לקשר זה יש השלכה מסחרית ישירה. מכיוון שעוצמת מילוי גבוהה של פוך היא יקרה באופן לא פרופורציונלי, הדרך היעילה ביותר מבחינת עלות להוסיף חום היא לעתים קרובות להגדיל את משקל המילוי בעוצמת מילוי בינונית במקום להעלות את עוצמת המילוי במשקל קבוע. מותגים המכוונים למחיר קמעונאי ספציפי משיגים לעתים קרובות ערך נתפס טוב יותר - מעיל עם תוכן אמיתי ונפח גלוי - על ידי אופטימיזציה של יחס זה במקום מקסום עוצמת המילוי בלבד.

כלל מפרט:יש לציין תמיד את עוצמת המילוי ומשקל המילוי יחד, לכל פאנל ובסך הכל. חבילת טכנולוגיה המציינת רק "עוצמת מילוי 800" מותירה את היצרן חופשי להפחית את משקל המילוי, והבגד שיתקבל ייבדק בהתאם למפרט תוך ביצועים נמוכים בהרבה מציפיות הקונה.

3סוגי פוך: ברווז לעומת אווז, מקור והרכב

פוך מדורג לפי שלושה משתנים: מין, יחס הרכב ואקלים מקור. כל אחד מהם משפיע על הביצועים, העלות ונרטיב הקיימות הזמין למותג.

ברווז נגד אווז

נוצות אווז בדרך כלל משיגות כוח מילוי גבוה יותר מנוצות ברווז מכיוון שאשכולות אווזים גדולים ועמידים יותר. נוצות ברווז בטווח 550 עד 650 מכסה את רוב תוכניות השוק הבינוני מבחינה כלכלית, בעוד שנוצות אווז שולטות בטווח 700 ומעלה שבהן מיקום ודחיסות יוקרתיים מצדיקים את העלות. חשוב לציין, נוצות ברווז באיכות גבוהה ב-650 יכולות להתעלות על נוצות אווז באיכות נמוכה ב-600 - המין הוא אינדיקטור, לא ערובה, ותוצאת בדיקת כוח המילוי בפועל היא הקובעת.

יחס הרכב

היחס, המבוטא כ-90/10 או 80/20, מתאר את היחס בין אשכולות הפוך לבין שברי נוצות וסיבים. תכולת פוך גבוהה יותר פירושה נפח גבוה יותר ופחות נוצות החודרות דרך בד המעטפת. דירוג 80/20 נפוצים בתוכניות נוחות; 90/10 הוא הסטנדרט המרכזי לפעילויות חוץ; 95/5 מופיע בקווים פרימיום וטכניים.

מקור ואקלים

פוך מעופות הגדלים באקלים קר נוטה לפתח אשכולות צפופים וגבוהים יותר כהסתגלות טבעית, ולכן אזורי ייצור מסוימים זוכים לפרמיות. גם המקור חשוב לצורך הסמכה: ביקורות RDS מתחילות בחווה, כך שתשתית המעקב של אזור המקור משפיעה ישירות על מידת הקלות שבה ניתן לתעד חומר מאושר.

מפרט למטה כוח מילוי אופייני מאפיינים מיקום תוכנית
נוצות ברווז 80/20 500 עד 550 חסכוני, תחושה כבדה יותר, יותר תוכן נוצה קמעונאות כניסה, תוכניות קידום מכירות
נוצות ברווז 90/10 600 עד 650 חום ועלות מאוזנים, אספקה ​​אמינה שוק בינוני חיצוני ועירוני
נוצות אווז 90/10 700 עד 750 לופט גבוה, דחיסות חזקה פעילויות חוץ איכותיות, סקי, טיולים
נוצות אווז 95/5 800 עד 900 יחס חום-משקל מקסימלי, נוצה מינימלית טכני, אלפיני, משלחת
ממוחזר למטה (לאחר צריכה) 600 עד 700 סיפור חומר מעגלי, מוסמך GRS קולקציות מונחות קיימות

4תקני בדיקה: IDFB, EN 12130, ואימות אצווה

מספרי עוצמת מילוי משמעותיים רק אם הם נוצרו בשיטת בדיקה מוכרת. שלוש מסגרות שולטות בסחר הבינלאומי, ותוצאותיהן אינן תמיד ניתנות להחלפה ישירה.

שיטות הבדיקה השולטות

ההלשכה הבינלאומית לפלומה ונוצות (IDFB)הוא איגוד הסחר העולמי לתעשיית הנוצות והפלומה ומפתח את פרוטוקולי הבדיקה הנפוצים ביותר במקורות בינלאומיים. IDFB עורך מחקר בתעשייה ויוצר את תקני הבדיקה השומרים על שלמות המוצר ברחבי העולם. באירופה, EN 12130 מציין את שיטת מיזוג הקיטור לקביעת כוח המילוי, והתוצאות משיטות שונות יכולות להיות שונות עבור אותו חומר - ולכן חבילת טכנולוגיה מקצועית מציינת את שיטת הבדיקה לצד ערך היעד.

מעבדות עצמאיות מבצעות את הבדיקות בפועל ומנפיקות את הדוחות התומכים בטענות הספקים.אי.די.אל.היא בין המעבדות המוכרות ביותר, הפועלות ביותר מ-20 מדינות מאז 1978 ומשמשת כגוף הסמכה מוסמך לתקנים הכוללים GOTS, GRS, RCS, RWS ו-DOWNPASS. כאשר ספק מצטט כוח מילוי, יש לשאול איזו מעבדה ואיזו שיטה ייצרה את המספר.

פרמטרים מעבר לעוצמת המילוי

כוח מילוי לבדו אינו מתאר את איכות הנוצות. מפרט מלא מכסה גם הרכב, ניקיון ושאריות כימיות - לכל אחד שיטת תקן וסף קבלה משלו.

פָּרָמֶטֶר מה זה מודד סף קבלה טיפוסי סיכון מסחרי אם מתעלמים ממנו
כוח מילוי יעילות לופט (נפח לאונקיה) התאמה למפרט בטווח של +/- 5 אחוזים טענות חמימות נכשלות; לקוחות חוזרים
הֶרכֵּב יחס אשכולות פוך לנוצות התאם את הציון המוצהר (לדוגמה 90/10) חשיפה לפרסום כוזב
עכירות (ניקיון) אבק וחלקיקים שיוריים 500 מ"מ ומעלה תלונות על ריחות, חששות לגבי אלרגנים
מספר חמצן חומר אורגני שיורי 10 מ"ג לכל 100 גרם או פחות צמיחה מיקרוביאלית, ריח באחסון לח
תכולת שמן ושומן שמנים טבעיים שיוריים בדרך כלל מתחת ל-1.0 עד 1.5 אחוזים התקבצות, ריח רע, פגיעה בלופט
אטימות הבד לפוך התנגדות חדירת סיבים של הקליפה 15 סיבים או פחות (ISO 12132-1) דליפה גלויה, תלונות על איכות
תחום תיעוד:בקשו דוחות בדיקה ברמת אצווה עבור אצווה הייצור הספציפית שלכם, ולא תעודת יכולת כללית של מפעל. תעודה המתארת ​​מה ספק מילוי יכול לייצר בדרך כלל אינה מוכיחה שהפלומה שסופקה בפועל לבגדים שלכם עמדה במפרט.

5הסמכת RDS: היקף, שרשרת משמורת ומסמכים

תקן הנוצות האחראיות הפך לציפייה הבסיסית מנוצות הנמכרות לערוצי קמעונאות באירופה ובצפון אמריקה. התקן, המנוהל על ידי בורסת הטקסטיל,סטנדרט דאון אחראיהוא תקן וולונטרי שמטרתו לשפר את רווחתם של ברווזים ואווזים המשמשים לייצור פוך ומעניק לחברות דרך מאומתת לדעת את מקור החומרים במוצרים שהן רוכשות.

מה RDS באמת דורש

הדרישה המרכזית של התקן היא רווחת בעלי חיים לאורך כל שרשרת האספקה, המבוססת על חמשת החירויות של רווחת בעלי חיים ומיושמת משלב הבקיעה ועד לשחיטה. באופן קריטי, ה-RDS אוסר הן על מריטה חיה והן על האכלה בכפייה - כל הסרה של פוך או נוצות מעופות חיים אסורה, וכך גם קציר נשירה. גוף הסמכה מקצועי של צד שלישי מבקר כל שלב בשרשרת האספקה, החל בחווה, ותיעוד שרשרת המשמורת מאמת את המסלול שעובר החומר המאושר דרך כל השלבים ועד למוצר הסופי.

מוצרים העומדים בדרישות המינימום עשויים לשאת את לוגו RDS, בכפוף למדיניות תביעות התקנים של בורסת הטקסטיל. התקן פותח תוך שיתוף פעולה של חקלאים, מומחי רווחת בעלי חיים, מומחי שימור קרקעות, ספקים, מותגים וקמעונאים, ולכן הוא זכה לקבלה מסחרית רחבה במקום להישאר תעודת נישה.

שרשרת האחזקה של RDS: מהחווה לבגד המוגמר כל שלב דורש ביקורת ותיעוד של צד שלישי. פערים שוברים את השרשרת ומבטלים את התביעה. 1. חווה אין לקטוף חי אין הזנה בכוח חמש החירויות נבדקו תעודת היקף 2. אספן ביקורת בית מטבחיים הפרדת חומרים התאמת נפחים תעודת עסקה 3. מעבד לשטוף ולעקר בדיקת עוצמת מילוי רשומות קלט-פלט תעודת עסקה 4. יצרן מילוי וסגירה תעודת היקף האתר תאימות חברתית (BSCI) תעודת עסקה תעודת עסקה חסרה בכל שלב שוברת את השרשרת - הבגד הסופי אינו יכול לשאת תביעה ל-RDS מותגים נבדקים על סמך תיעוד, לא על סמך כוונה. יש לאמת אישורים לפני הייצור, לא במשלוח. מסמכים שיש לאסוף עבור כל מנת ייצור מאושרת: תעודת היקף (SC) - שנתית, מכסה כל אתר מוסמך, ודא תפוגה מול חלון הייצור שלך תעודת עסקה (TC) - מונפקת לכל משלוח, מתיישבת עם כמויות מאושרות בין שלבים מילוי דוח בדיקה - ברמת אצווה, ממעבדה מוסמכת, תוך ציון השיטה והתוצאה ביקורת תאימות חברתית - amfori BSCI או SMETA, תוך מתן שם למתקן הייצור אישור תביעה - תיוג המוצר וטקסט השיווקי נבדקו בהתאם למדיניות התביעות של התקנים.

שתי התעודות החשובות

צוותי רכישה מבלבלים לעתים קרובות בין שני סוגי המסמכים במערכת RDS, וההבחנה הזו קובעת האם תביעה תשרוד את הביקורת.תעודת היקףמונפק מדי שנה לאתר מוסמך ומאשר כי האתר עבר ביקורת וכי הוא רשאי לטפל בחומר מוסמך.תעודת עסקהמונפק לכל משלוח ומכשיר את נפח החומר המאושר העובר מאתר מוסמך אחד לאחר.

החזקת תעודת Scope היא הכרחית אך אינה מספיקה. כדי להגיש תביעה של RDS על בגד מוגמר, המותג חייב להיות מסוגל להציג את שרשרת תעודת העסקה המקשרת את המוצרים המוגמרים בחזרה לחוות מאושרות. פערים בשרשרת זו מבטלים את התביעה ללא קשר לאופן שבו החומר הגיע בפועל.

6מעבר ל-RDS: פוך ממוחזר, GRS ו-OEKO-TEX

RDS מכסה נוצות חדשות שיוצרו. תוכניות הבנויות על חומר ממוחזר, בדי מעטפת ממוחזרים או אבטחת חומרים מוגבלים דורשות אישורים נוספים או חלופיים.

פוך ממוחזר ו-GRS

פוך ממוחזר - שנוצר ממצעים ובגדים לאחר צריכה, לאחר מכן נוקה ודירוג מחדש - מאושר תחתתקן גלובלי למחזור (GRS)במקום RDS. GRS קובע את הקריטריונים להסמכת צד שלישי של תוכן ממוחזר ואת שרשרת המשמורת, תוך דרישה של מינימום 50 אחוז תוכן ממוחזר עבור תיוג הפונה לצרכן ומוסיף דרישות חברתיות, סביבתיות וכימיות מעבר לאלו שבתקן התביעה למיחזור הרלוונטי. החומר חייב לעמוד בהגדרת ISO של ממוחזר, ותשומות טרום-צרכן ואחרי-צרכן מתקבלות.

פוך ממוחזר בדרך כלל נע בטווח עוצמת מילוי של 600 עד 700, מה שממקם אותו בתחרות מול פוך בתולי בינוני תוך תמיכה בנרטיב מעגלי. IDFB אישרה כי הערכת מחזור החיים המעודכנת שלה תעריך פוך ממוחזר בפעם הראשונה, מה שמשקף את מעבר החומר למקורות המיינסטרים.

חומרים אסורים על הקליפה

אישור המילוי אינו חל על בד המעטפת.תקן OEKO-TEX 100היא המסגרת הנפוצה ביותר לאישור שרכיבי טקסטיל נבדקו לחומרים מזיקים, תוך יישום קריטריוני בדיקה סטנדרטיים ברמה עולמית, החל מחוטים ועד למוצר המוגמר. רוב תוכניות הייצוא משלבות תביעת מילוי מוסמך עם בד מעטפת שנבדק על ידי OEKO-TEX, מכיוון שקונים קמעונאיים בדרך כלל מבקשים את שניהם.

תאימות חברתית

הסמכת חומרים מתייחסת למוצר; תאימות חברתית מתייחסת למפעל.אמפורי BSCIהיא מסגרת ניהול הסיכונים החברתיים הדומיננטית בשרשראות אספקה ​​בינלאומיות של ביגוד, התומכת בביקורת ותיקון בתנאי עבודה, שכר, בריאות ובטיחות ומנגנוני תלונות. ודאו שהתעודה מציינת את מתקן הייצור בפועל ונשארת בתוקף לאורך חלון הייצור שלכם - פער נפוץ ויקר הוא תעודה המונפקת לישות מסחרית ולא לרצפת המפעל.

7איך לציין את הטקסט הנדרש בחבילת הטכנולוגיה שלך

מפרט מקצועי של יריעות קרקע מסיר כל דרגת חופש שהמפעל יכול היה לנצל כדי להפחית עלויות. השדות הבאים צריכים להופיע במפורש ולא במרומז.

שדה מפרט ערך לדוגמה למה זה חייב להיות מפורש
מינים ודרגה נוצות אווז, 90/10 מונע החלפה שקטה עם ברווז או סוגים נמוכים יותר
עוצמת מילוי ושיטת בדיקה 700 FP, שיטת IDFB השיטות שונות; התוצאות אינן ניתנות להחלפה
משקל מילוי גוף 160 גרם, שרוול 90 גרם, קפוצ'ון 60 גרם משקולות לכל פאנל מונעות חיתוך פינות באזורים עם ראות נמוכה
מגבלות ניקיון עכירות 500 מ"מ מינימום, מספר חמצן מתחת ל-10 מנטרל תלונות ריחות והיגיינה בשווקים לחים
דרישת הסמכה מאושר RDS, נדרש TC לכל אצווה קובע את זמן ההובלה והעלות של אספקת חומרים
אטימות למעטפת ISO 12132-1, 15 סיבים או פחות שולט ישירות בהחזרות הקשורות לדליפות
סבילות משקל מילוי +/- 5 אחוזים לכל פאנל מגדיר קריטריונים מדידים לקבלה בבדיקה
בדיקת אחריות דוח ברמת אצווה ממעבדה מוסמכת מבהיר מי משלם ואילו ראיות מוגשות

8חמש מלכודות ברכישת מזון וכיצד להימנע מהן

1. ציון עוצמת מילוי ללא משקל מילוי

הטעות הנפוצה והיקרה ביותר. ספק יכול לספק 800% פוך בכמות נמוכה בהרבה ממה שהבגד צריך, והחומר עדיין ייבדק בהתאם למפרט בעוד שהמעיל לא יעמוד בביצועיו. יש לציין תמיד משקלי מילוי לכל פאנל עם סבולת מפורשת, ולוודא את המשקלים במהלך בדיקה מקוונת ולא רק בבדיקה הסופית.

2. קבלת תעודות גנריות במקום מסמכי אצווה

תעודת יכולת כללית של מפעל אינה מוכיחה דבר לגבי סדרת הייצור שלך. דרוש דוחות בדיקה ברמת סדרה המציינים את שיטת הבדיקה והתוצאה, ודרוש אישורי עסקה המתאימים את נפח ההזמנה הספציפי שלך. בנה דרישה זו בהזמנת הרכש כך שתהיה ניתנת לאכיפה חוזית ולא כבקשת נימוס.

3. הוספת דרישות הסמכה לאחר הדגימה

התאמת דרישת RDS או GRS לדגימה שכבר מאושרת כופה על מילוי מחדש, ולעתים קרובות גם על בד המעטפת, מה שמוסיף שלושה עד חמישה שבועות ומבטל את בסיס העלות של הדגימה שאושרה. יש לקבוע את היקף ההסמכה בשלב המפרט, לפני חיתוך הדגימה הראשונה.

4. בהנחה שהמפעל הוא הגוף המוסמך

תעודות מונפקות לעיתים קרובות לחברת מסחר בזמן שהייצור מתבצע במתקן שותף שלא עבר ביקורת. יש לוודא כי תעודת ההיקף מציינת את אתר הייצור, לבדוק את הכתובת מול המתקן בו ביקרתם או ביצעתם ביקורת, ולוודא שתאריכי התוקף מכסים את חלון הייצור שלכם.

5. דחיסה יתרה לחיסכון בהובלה

אריזת דחיסה מפחיתה באופן משמעותי את נפח המטען עבור בגדי פוך, מה שהופך אותם למפתים. עם זאת, דחיסה ממושכת עלולה לשטח את הלוק ולעכב את ההתאוששות, וליצור בגדים שנראים חסרי מילוי עם הגעתם. הסכימו על יחס דחיסה מקסימלי ותנו זמן התאוששות לפני צילום, הצגה באולם תצוגה או הפצה קמעונאית.

PASSION OUTERWEAR היא חטיבה של חברת Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., עם יותר מ-20 שנות ניסיון בייצור ביגוד חוץ, ביגוד עבודה וביגוד מחומם לשווקי יצוא. אנו מקבלים הסמכת RDS ו-GRS דרך שרשראות תעודות עסקה מתועדות, מבצעים בדיקות מילוי ברמת האצווה דרך מעבדות צד שלישי מוסמכות, ומתחזקים שרשראות אספקה ​​מוסמכות BSCI, SMETA, GRS ו-OEKO-TEX. לצד ביגוד חוץ מנוצות, אנו מייצרים...בגדי עבודה בהתאמה אישיתובגדים מחוממים בהתאמה אישית, כוללמעיל מחומםתוכניות המשלבות בידוד עם מערכות חימום אקטיביות.

שאלות נפוצות

איזה עוצמת מילוי עליי לציין עבור נקודת המחיר שלי?
עבור שוק הכניסה לקמעונאות בינונית, נוצות ברווז בריכוז של 550 עד 650 עם משקל מילוי נדיב בדרך כלל מספקות את התמורה הטובה ביותר למחיר. עבור נוחות חוץ וסקי איכותית, נוצות אווז בריכוז של 700 עד 750 מאזנות ביצועים ועלות. מעל ריכוז של 800, עלות החומר עולה בחדות ובדרך כלל מוצדקת רק עבור מוצרים טכניים, אלפיניים או משלחות שבהם משקל ודחיסות הם נקודות המכירה העיקריות. בכל מקרה, ציינו את משקל המילוי לצד כוח המילוי - השילוב קובע את החום, לא מספר כוח המילוי בלבד.
האם אישור RDS חובה למכירת מעילי פוך באירופה?
RDS הוא תקן וולונטרי, לא דרישה חוקית. עם זאת, קמעונאים אירופאים רבים ומספר הולך וגדל של קונים בצפון אמריקה דורשים אישורים מתועדים של מיחזור אחראי כתנאי לרישום, מה שהופך אותו לחובה מסחרית בפועל עבור מותגים המוכרים דרך ערוצים אלה. בנפרד, תקנות רווחת בעלי חיים ובדיקת נאותות במספר תחומי שיפוט מחמירות, כך שהכיוון של התקנות מעדיף הסמכה מתועדת ללא קשר למינימום החוקי הנוכחי.
כיצד אוכל לוודא שאישור עסקה הוא מקורי?
תעודות עסקה מונפקות על ידי גופי הסמכה חיצוניים מוסמכים ונושאות מספר תעודה, גוף המנפיק ותקופת תוקף. יש לאמת את המספר ישירות מול גוף ההסמכה המנפיק, לוודא שתיאור המוצר והנפחים תואמים להזמנה שלכם, ולוודא ששמות המוכר והקונה תואמים לצדדים בפועל בעסקה. גופי ההסמכה מתחזקים ערוצי אימות למטרה זו, והבדיקה אורכת דקות - כדאי לבצע אותה לפני שאתם מגישים תביעה ולא לאחר שקונה קמעונאי מערער עליה.
האם ניתן לקבל תו תקן RDS למיחזור?
לא. תקן RDS מכסה פשתן חדש המיוצר באמצעות ביקורת רווחת בעלי חיים ברמת החווה, והוא אינו מכסה חומר ממוחזר. פשתן ממוחזר מאושר תחת תקן הגלובלי למחזור, המאמת תוכן ממוחזר מול הגדרת ISO ודורש מינימום של 50 אחוז תוכן ממוחזר עבור תיוג הפונה לצרכן. חלק מהפשתן הממוחזר מקורו במוצרים לאחר צריכה מאושרים על ידי RDS, אך החומר הממוחזר המתקבל נושא תביעת GRS ולא תביעת RDS. תווית המוצר שלך חייבת להתאים לתעודה שברשותך.
מדוע תוצאות עוצמת המילוי שונות בין מעבדות?
עוצמת המילוי רגישה לשיטת ההתניה והדחיסה שבה נעשה שימוש. תקנות הבדיקה של IDFB ושיטת ההתניה בקיטור האירופית EN 12130 יכולות להניב תוצאות שונות עבור אותו חומר, והכנת הדגימה גורמת לשונות נוספת. זו הסיבה שצוות טכנאים מקצועי מציין את שיטת הבדיקה לצד ערך היעד, ומדוע מחלוקות נפתרות על ידי בדיקה חוזרת לפי השיטה הנקובת במעבדה מוסכמת ולא על ידי השוואת מספרים משיטות שונות.
כמה מוסיפה הסמכת RDS לעלות היחידה ולזמן האספקה?
פוך מוסמך בדרך כלל נושא פרמיה של חומרים על פני סוגי פלדה מקבילים שאינם מאושרים, ותהליך התיעוד מוסיף עלות אדמיניסטרטיבית בכל שלב בשרשרת האספקה. לגבי זמן אספקה, צפו לשבועיים עד ארבעה שבועות נוספים עבור מקורות חומרים והנפקת תעודת עסקה, במיוחד אם אתם רוכשים אצווה מוסמכת קיימת במקום להזמין אצווה ייעודית. העלות ניתנת בדרך כלל להחזר באמצעות קבלה משופרת קמעונאית והפחתת סיכון תביעות, אך יש לשלב אותה בעלות הייצור שלכם מההתחלה ולא לגלות אותה במהלך הייצור.
מה קורה אם הספק שלי לא יכול להציג אישור עסקה?
ללא תעודת עסקה המכסה את האצווה הספציפית שלך, אינך יכול להגיש תביעת RDS על הבגד המוגמר, גם אם בפועל הנוצות נרכשו באחריות. שרשרת המשמורת היא תיעודית מטבעה. אם ספק אינו יכול להמציא את התעודה, האפשרויות שלך הן למכור את המוצר ללא תביעה מאושרת, או להחזיר את המילוי למקור - שתיהן יקרות בהרבה מאימות דרישות התיעוד בהזמנת הרכש לפני תחילת הייצור.
פיניקס שיה
פיניקס שיה
GM | בגדי התשוקה של קוואנז'ו
20 שנות ייצור של ביגוד חוץ, ביגוד עבודה וביגוד מחומם. מאושר על ידי BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX ו-VF Corporation. התחברולינקדאין.

צריכים אישור מאושר ומאושר לתוכנית הבאה שלכם?

PASSION OUTERWEAR מקבלת הסמכת RDS ו-GRS דרך שרשראות תעודות עסקה מלאות, עם בדיקות מילוי ברמת האצווה וייצור מבוקר BSCI. שלחו לנו את המפרט שלכם או את כוח המילוי היעד שלכם - נגיב תוך 24 שעות עם אפשרויות חומרים והמלצות מתומחרות.

אפשרויות רכישת בקשות צפה בתוכנית OEM / ODM