בסיטונאות מעילי פוף לגברים, מידות אינן פרט - הן הגורם הגדול ביותר לשחיקת שולי הרווח.קבוצת מידות שאינה תואמת את אוכלוסיית הקונים מייצרת שני הפסדים בו זמנית: מידות קיצוניות שלא נמכרו שיש להוזיל, ואובדן מלאי במידות ליבה שנרכשו בחסר. שניהם ניתנים למניעה, ושניהם נקבעים לפני גזירת מעיל בודד. מדריך זה מכסה תוכניות מעילי פוף לגברים בכמויות גדולות בנפח שקונים בפועל צריכים: כיצד מודדים ומדורגים בלוק גברים, כיצד יש להתאים את משקל המילוי לטווח המידות, כיצד לבחור בין דגמים בכמויות גדולות של מלאי, ODM ו-OEM, כיצד לתכנן יחסי גודל לפי ערוץ מכירות, ואיזה סובלנות מדידה ופרוטוקול בדיקה מגנים על הזמנת טעינה במכולה.

1מדוע קביעת גודל היא המשתנה בעל העלות הגבוהה ביותר בהזמנות בכמויות גדולות

כל קונה של ביגוד חיצוני בכמויות גדולות לומד בסופו של דבר את אותו הלקח: העלות של טעות בשילוב מידות אינה עלות הז'קטים שלא נמכרו, אלא עלות הז'קטים שלא נמכרו בתוספת הרווח על המכירות שלא התרחשו משום שמידות הליבה אזלו. בהזמנה של 3,000 פריטים עם עקומת מידות משוקללת באופן שגוי, השילוב עולה באופן שגרתי על הרווח הגולמי הכולל בתוכנית.

הסיבה הבסיסית היא שמידות בגדי החוץ לגברים אינן סטנדרטיות בין מותגים באופן שבו הקונים מניחים. שני פריטי לבוש המסומנים במידה L יכולים להיות שונים בארבעה עד שישה סנטימטרים ברוחב החזה ובשניים עד שלושה סנטימטרים באורך השרוול, תלוי בנתוני האוכלוסייה עליהם נבנה הבלוק של המותג ובמידת הקלות שהציב המעצב. גופי התקינה היו מפורשים בנושא זה:עבודת ISO על תקני מידות בגדיםמכוונת במיוחד להגברת שביעות רצון הלקוחות ולהפחתת החזרות הנגרמות מהתאמה לקויה, ולהפחתת חסמי סחר על ידי הרמוניזציה של סימון מידות וטרמינולוגיה ברחבי העולם.

הסיבוך הספציפי לסיטונאות

מותגי קמעונאיים יכולים לספוג טעות מידה בקטלוג רחב. מפיצים סיטונאיים לא יכולים, מכיוון שתוכנית מעילי פוך אחת מייצגת לעתים קרובות נתח גדול מנפח בגדי החוץ של עונה. ריכוז זה הופך שני דברים לבלתי ניתנים למשא ומתן: יש לציין את המידות שנקבעו במידות ולא בתוויות, ועקומת המידות חייבת להיגזר מהיסטוריית המכירות של הקונה עצמו ולא מברירת המחדל של הספק.

השלכות הקונה:לעולם אל תקבלו את עקומת המידות הסטנדרטית של ספק כברירת מחדל. בקשו את מידות הבגד בפועל עבור כל מידה, השוו אותן לתוכנית הקיימת שלכם, ולאחר מכן בנו מחדש את יחס ההזמנות מנתוני המכירה שלכם. ספקים בדרך כלל שמחים להתאים יחסים - אבל רק אם תבקשו לפני שנוצרת תוכנית החיתוך.

2מדידות בלוק גברים והיכן סטנדרטים משתלבים

בלוק פופר לגברים מוגדר על ידי קבוצה קטנה של מידות שקובעות יחד האם הבגד מתאים לאוכלוסיית המיועדת שלו. ההתייחסות השימושית ביותר להגדרה עקבית של אלה היאתקן ISO 8559-1, אשר מציין הגדרות אנתרופומטריות למידות גוף המשמשות בקביעת מידות בגדים. הוא קובע נקודות ציון, נהלי מדידה ואת הבסיס האנטומי הבסיסי למידות חזה, מותניים, ירכיים, גובה ושרוולים - מה שאומר שחבילת טכנולוגיה המתייחסת אליה מסירה את רוב פער הפרשנות בין המפרט שלך לחדר התבניות של המפעל.

התרשים שלהלן מציג את נקודות המדידה החשובות ביותר עבור מפרט מעיל פוף לגברים, וכיצד הן קשורות לבגד המורם ולא לגוף.

מעיל פוף לגברים: נקודות מדידה מרכזיות למפרט המידות נלקחו על הבגד המוגבה, לא על הגזרה השטוחה א. מעבר לכתף תפר לתפר, לרוחב הגב ב. חזה (1/2) 2.5 ס"מ מתחת לפתח השרוול, שטוח ג. חזרה מֶשֶׁך תפר צוואר CB עד למכפלת ד. שרוול תפר הכתף עד השרוול ה. שולי (1/2) קובע את עוצמת הצללית סבילות: חזה ומכפלת +/- 1.5 ס"מ, אורך גב +/- 1.5 ס"מ, אורך שרוול +/- 1.0 ס"מ, אורך כתף +/- 0.8 ס"מ. יש לבצע את כל המדידות לאחר שחזור עליית הגג, לפחות 24 שעות לאחר פירוק ושחרור לחץ.

שניים מאלה ראויים לתשומת לב מיוחדת בהקשרים סיטונאיים. רוחב החזה קובע את מקובלות הגזרה בקרב האוכלוסייה, וזה המקום שבו השונות בין מותגים היא הגדולה ביותר. אורך השרוול קובע האם הז'קט מתאים לפלח הגבוה יותר בכל טווח מידות, וזו המידה שבה מפעל מצמצם את קלות הבחירה כדי לחסוך בבד.

3בניית מערך הגדלים: טווח, דירוג וסבילות

דירוג הוא תהליך של שינוי קנה המידה של תבנית בסיס למעלה ולמטה כדי ליצור את טווח הגדלים. ביצוע נכון של הדירוג הוא תרגיל מספרי, לא אסתטי, ויש לציין זאת במפורש ולא להשאירו למוסכמות היצרן.

גוֹדֶל חזה גוף (ס"מ) חזה בגד 1/2 (ס"מ) אורך הכתף (ס"מ) אורך גב (ס"מ) אורך שרוול (ס"מ) משקל מילוי יעד (גרם)
S 88 עד 92 56.0 45.5 70.0 62.0 115
M 96 עד 100 59.0 47.5 72.0 63.5 128
L 104 עד 108 62.0 49.5 74.0 65.0 142
XL 112 עד 116 65.0 51.5 76.0 66.5 157
2XL 120 עד 124 68.0 53.5 78.0 68.0 173
3XL 128 עד 132 71.0 55.5 80.0 69.5 190

האיורים לעיל מייצגים חולצת בלוק לגברים בגזרה רגילה עם נוחות בינונית, המתאימה ללבישה מתחת לשכבות של פליז או סריג קל. שלושה כללים קובעים כיצד יש להתאים אותם.

מרווחי הדרגות חייבים להיות עקביים, אך לא אחידים

דירוג חזה לפי 3 סנטימטרים לכל מידה בטבלה, שהוא סטנדרטי לבגדי חוץ לגברים. דירוג אורך לפי 2 סנטימטרים ודרגת שרוול לפי 1.5 סנטימטרים. הסיבה להבדל במרווחים היא פרופורציונליות: אם אורך השרוול מדורג באותו שיעור כמו אורך החזה, הז'קט יהפוך ללא פרופורציונלי בקצוות הטווח. התעקשו לראות את טבלת המידות של המדייג ולא רק את טבלת המידות הסופית - מפעל שאינו יכול לייצר אחת מודד לפי העין.

קבע סובלנות בחוזה הרכישה

סבילות מידה היא מקורה של רוב המחלוקות בנוגע לרכישה בכמויות גדולות, וכמעט תמיד היא אינה מפורשת עד שיש בעיה. תקן מסחרי מעשי למכנסי פוך לגברים הוא פלוס מינוס 1.5 סנטימטרים באורך החזה, המכפלת והגב, פלוס מינוס 1.0 סנטימטר באורך השרוול, ופלוס מינוס 0.8 סנטימטרים באורך הכתף. יש לציין את המספרים הללו בחוזה הרכישה, יחד עם תקן הדגימה שבכוונתכם לבדוק מולו, ודרשו ליטול מדידות לאחר תקופת התאוששות של 24 שעות לפחות לאחר פריקת המטען.

4משקל מילוי ועקביות חום בכל המידות

משקל המילוי חייב להתאים לשטח הבגד, וזהו המפרט המטופל לרוב בצורה שגויה בתוכניות בכמות גדולה. מפעל שממלא כל מידה באותו משקל מייצר מידה S חמה יותר ממידה 3XL, מכיוון שאותה כמות מילוי מחולקת על פני שטח קטן משמעותית. לקוחות שמים לב לכך מיד, וזה יוצר תלונות שקשה לאבחן מדף מוצר.

הפתרון פשוט: ציינו את משקל המילוי היעד לכל גודל בחבילת הטכנולוגיה, עם טווח שונות מקובל של פלוס מינוס 5 אחוזים לכל פאנל. הטבלה בסעיף 3 מציגה עקומת קנה מידה של בערך 11 עד 12 אחוזים לכל צעד גודל, מה ששומר על גובה הגג ולכן על הביצועים התרמיים עקביים באופן כללי לאורך כל הטווח. שימו לב שזה שונה מכוח המילוי, המודד את איכות המילוי ולא את כמות. יש לציין את שניהם.

פלומה נותרה חומר הייחוס עבור יישום זה, והנימוק הסביבתי שלו מתועד היטב. על פי נתוני הערכת מחזור חיים שפורסמו על ידיהלשכה הבינלאומית לפוך ונוצותלפוך יש השפעה נמוכה יותר ב-85 עד 97 אחוזים מאשר פוליאסטר בכל קטגוריות ההשפעה שנותחו, וכ-18 פעמים פחות השפעה על שינויי האקלים מאשר מילוי פוליאסטר. כאשר תוכנית מציינת פוך, ה...סטנדרט דאון אחראימספק את מסגרת שרשרת השמירה שהופכת את המקור לניתן להגנה עבור קונים קמעונאיים, אוסרת על מריטה חיה והאכלה בכפייה ומחייבת ביקורת של צד שלישי בכל שלב, מהחווה ועד לבגד המוגמר. כאשר תוכנית מציינת במקום זאת מילוי סינתטי ממוחזר או בד מעטפת ממוחזר, ה-תקן גלובלי למחזורמסדיר את הטענה ודורש מינימום של 50 אחוז תוכן ממוחזר עבור תיוג הפונה לצרכן.

הערת רכש:יש לוודא שבדיקת המילוי מתבצעת ברמת הפאנל, ולא על הבגדים המוגמרים. שקילת מעיל מוגמר אינה יכולה לזהות פיזור לא אחיד בין הפאנלים הקדמיים, האחוריים והשרוולים - הפגם שגורם למעשה לתלונות לקוחות על נקודות קרות.

5שלושה דגמי תוכנית בכמות גדולה: מלאי, ODM ו-OEM

קונים בכמויות גדולות בוחרים בדרך כלל בין שלושה מבני תוכניות, והבחירה הנכונה תלויה הרבה יותר במידת הצורך בבידול המוצר מאשר במחיר ליחידה בלבד. התרשים שלהלן ממחיש את ההחלטה.

בחירת מודל תוכנית בכמות גדולה עבור מעילי פוף לגברים תקציר הזמנות בכמויות גדולות סיטונאות מלאי מוכן, קיים במפעל עיצוב וסגנונות צבעים MOQ: 50 עד 200 יחידות בסך הכל זמן אספקה: 7 עד 20 ימים התאמה אישית: תווית בלבד הכי טוב בשביל: בדיקת שוק, מילוי חלון קצר קידום, או תוספת ODM בתפזורת בלוק מפעל, הצבע שלך, תפירה, מילוי, מיתוג MOQ: 100 עד 300 לכל צבע זמן אספקה: 45 עד 70 ימים התאמה אישית: גבוהה הכי טוב עבור: מותג פרטי הפצה, עונתית תוכניות, הזמנות חוזרות ייצור מקורי מלא בתפזורת בלוק חדש מהמפרט שלך, שליטה מלאה בחומרים MOQ: 500 עד 1,000 יחידות זמן אספקה: 90 עד 150 ימים התאמה אישית: הושלם הכי טוב ל: התאמה אישית, תאגידי או אחיד תוכניות, מכרזים כלל החלטה: בחרו במלאי כאשר מהירות והתחייבות נמוכה חשובות, ב-ODM כאשר זהות המותג חשובה יותר מהתאמה ומקוריות, וב-OEM כאשר ההתאמה עצמה היא חלק מהצעת המוצר שלכם.
מודל התוכנית סה"כ MOQ דְגִימָה זמן אספקה ​​בכמות גדולה סיכון בכושר מדד מחיר ליחידה
סיטונאות מלאי 50 עד 200 יחידות אין צורך 7 עד 20 ימים ידוע, קבוע הנמוך ביותר
ODM, בד מלאי 100 עד 300 לכל שילוב צבעים 10 עד 15 ימים 30 עד 45 ימים נָמוּך נָמוּך
ODM, בד בהתאמה אישית 300 עד 500 יחידות 15 עד 22 ימים 40 עד 55 ימים נָמוּך לְמַתֵן
OEM, בלוק חדש 500 עד 1,000 יחידות 20 עד 35 ימים 50 עד 70 ימים מְנוֹהָל גבוה יותר
חומרים מוסמכים של OEM 500 עד 1,000 יחידות 28 עד 40 ימים 55 עד 75 ימים מְנוֹהָל הֲכִי גָבוֹהַ

6תכנון יחס גודל לפי ערוץ מכירות

עקומות גודל אינן אוניברסליות. היחס הנכון תלוי במי שקונה, וטעויות הן יקרות בשני הכיוונים. הטבלה שלהלן מציגה נקודות התחלה; הגישה הנכונה לטווח ארוך היא להחליף אותן בנתוני מכירות משלכם לאחר העונה הראשונה.

עָרוּץ S M L XL 2XL 3XL הערת תכנון
קמעונאות אופנה, האיחוד האירופי 1 2 3 2 1 0.5 עקומת אוכלוסייה דקה יותר; L שולט
קמעונאות אופנה, צפון אמריקה 0.5 1.5 2.5 3 2 1 הזז גודל מלא אחד כלפי מעלה
התמחות בחוץ 1 2 2.5 2 1 0.5 גדלי ליבה מרוכזים ב-M עד XL
תאגידי / מדים 1 2 3 3 2 1 פריסה רחבה ביותר; הימנעו מפספסים XL
מסחר אלקטרוני, מעורב 1 2 3 2.5 1.5 1 הוסף מאגר שיעור החזרה על M ו-L

שני דפוסים שכדאי להפנים. ראשית, עקומות צפון אמריקאיות גדולות בערך במידה מלאה אחת יותר מעקומות אירופיות עבור אותה אוכלוסייה פיזית, כך שעקומת מידה אירופית שנשלחת למחסן בארה"ב תקנה באופן שיטתי פחות מ-XL ומעלה. שנית, מסחר אלקטרוני דורש פיזור רחב יותר מאשר חנויות פיזיות, מכיוון שקונים מקוונים מזמינים מידות מרובות בכוונה להחזיר חלק מהן - והחזרות של הלבשה עליונה מונעות בעיקר על ידי התאמה, וזו בדיוק הבעיה.סטנדרטים הרמוניים של מידות בגדיםנועדו להפחית.

7בקרת איכות למידות בכמויות גדולות: סובלנות ו-AQL

הזמנת העמסה במכולה מציגה סיכון שאינו קיים במנות קטנות: סטייה. מאה החלקים הראשונים יכולים להיות בהתאם למפרט ומאה ושני הסנטימטרים האחרונים לא, מכיוון שחלקי הגזרה נחתכו מחדש, מפעיל אחר השתלט על קו התפירה, או שמשקל המילוי זחל. הבקרות שתופסות זאת הן פשוטות אך יש להסכים עליהן מראש.

רשימת בדיקה לבקרת גודל בכמויות גדולות

  • דגימות גודל מאושרות - דגימת ייחוס אטומה אחת לכל גודל, הנשמרת על ידי שני הצדדים כסטנדרט המדידה.
  • מדידה בקו אחד בשלוש נקודות - בהתחלה, באמצע המסלול בכ-30 אחוז, ובסוף המסלול, כל אחת מודדת את כל הגדלים.
  • אימות משקל מילוי ברמת הפאנל - חזית, גב ושרוול נשקלים בנפרד, בטווח של פלוס או מינוס 5 אחוזים מהמפרט.
  • פרוטוקול התאוששות לופט - יש למדוד רק לאחר תקופת התאוששות מינימלית של 24 שעות לאחר פריקת האריזה ודקומפרסיה.
  • רמת AQL מוצהרת - בדרך כלל AQL 2.5 לפגמים משמעותיים ו-4.0 לפגמים קלים בביגוד בתפזורת, שאושרה בחוזה הרכישה.
  • גישה לבדיקות של צד שלישי - בדיקות מילוי ברמת אצווה ובדיקות חומרים מוגבלים זמינות לפני המשלוח, לא אחריו.

על חומרים אסורים,תקן OEKO-TEX 100בדיקות של מעטפת, בטנה וגימורים הן כיום ציפייה בסיסית מצד רוב הקונים הקמעונאיים באירופה ומספר הולך וגדל של קונים בצפון אמריקה. מעבדות מוסמכות כגוןאי.די.אל.לספק בדיקות, פיקוח והסמכה בקטגוריות טקסטיל, מילוי ומוצרים מוגמרים; מפעל שכבר עובד עם מעבדה מוכרת יעבור את תהליך האישור שלכם מהר יותר ויהיה מצויד טוב יותר לאמת טענות אם קונה קמעונאי יבצע ביקורת על שרשרת האספקה ​​שלכם.

ציות חברתי פועל במקביל.אמפורי BSCIהיא מסגרת התאימות החברתית המוכרת ביותר בשרשראות האספקה ​​האירופיות, המכסה שעות עבודה, שכר, בריאות ובטיחות ומנגנוני תלונות ביותר מ-120 מדינות מקור. עבור הפצה סיטונאית לרשתות קמעונאיות, יש לוודא שהתעודה מציינת את אתר הייצור הספציפי ולא רק ישות מסחרית, ולבדוק את תוקפה מול חלון הייצור שלכם.

8תמחור, MOQ וזמן אספקה ​​להזמנות בכמויות גדולות

תמחור בכמויות גדולות של מעילי פוך לגברים מושפע מארבעה משתנים, בסדר יורד של השפעה: מפרט המילוי, בד המעטפת, כמות ההזמנה וחבילת הגימור. המילוי מייצג בדרך כלל 30 עד 50 אחוז מעלות היחידה במעיל גברים עם מילוי פוך; בד המעטפת הוא בדרך כלל השני.

היכן נמצאות מעברי הווליום

רוב המפעלים מתמחרים לפי טווחי מחירים, והספים המשמעותיים הם בדרך כלל 300, 500, 1,000 ו-3,000 יחידות. סף ה-300 יחידות חשוב מכיוון שזה בדרך כלל המקום שבו מפעל יכול להצדיק סדרת בד ייעודית במקום לקנות מהמלאי. סף ה-1,000 יחידות חשוב מכיוון שזה המקום שבו תבניות חומרה בהתאמה אישית ואריזות מודפסות הופכות לחסכוניות. מעבר ל-3,000 יחידות, חיסכון נוסף נובע בעיקר מיעילות קיצוץ ואיחוד הובלה ולא מעלות החומרים.

כמו כן, כדאי לשאול האם הזמנה בגדלים מעורבים ובצבעים שונים נחשבת כחלק ממחיר ההזמנה המומלץ (MOQ). ספקים רבים דורשים את המינימום לכל צבע ולא להזמנה, מה שיכול לשלש בשקט את ההתחייבות האפקטיבית. אם עקומת הגודל שלכם רחבה, כדאי לנהל משא ומתן על המינימום ככמות הזמנה כוללת עם סף תחתון סביר לכל צבע.

תכנון הובלה ומכס

אריזת דחיסה בדרך כלל מפחיתה את נפח המשלוח של בגד פוך ב-40 עד 60 אחוזים, מה שמשנה באופן מהותי את עלות הנחיתה ליחידה בהובלה ימית. הפשרה היא זמן התאוששות מהעומס: יש להמתין 24 עד 72 שעות לאחר האריזה לפני צילום קמעונאי או הצגת אולם תצוגה. יש לכלול את שיעורי המכס בעלות היחידה מוקדם במקום במכס - עבור ביגוד חיצוני הם לרוב נעים בין ספרות בודדות נמוכות לספרות דו-ספרתיות, תלוי בסיווג וביעד, וזה מספיק כדי לשנות את כדאיות נקודת המחיר.

9תאימות לאריזה, תיוג ומשלוח

משלוחים סיטונאיים נכשלים בבדיקות מכס וסחורות קמעונאיות מסיבות צפויות, וכמעט כולן נובעות מבעיות תיעוד ולא מבעיות מוצר.

תכולת הסיבים ותווית הטיפול מוסדרים. בארצות הברית, ה-חוק זיהוי מוצרי סיבי טקסטילמסדיר את גילוי התוכן המחייב בתיוג, בחשבוניות ובפרסום של מוצרי טקסטיל והופך מיתוג שגוי לבלתי חוקי - מה שאומר שטענה לגבי הרכב מילוי בגיליון מפרט סיטונאי נושאת את אותו משקל משפטי כמו טענה על תווית תפורה. באירופה, ה-אסטרטגיית האיחוד האירופי לטקסטיל בר-קיימא ומעגלימציגה דרישות לעיצוב אקולוגי, דרכון מוצר דיגיטלי וכללים מחמירים יותר לגבי תביעות ירוקות; הנציבות מציינת שרק כאחוז אחד מהחומר בבגדים ממוחזר כיום לבגדים חדשים, ולכן תביעות מבוססות עוברות מיתרון שיווקי לדרישת תאימות.

בצד המסחרי, קונים אירופאים מעריכים יותר ויותר ספקים על סמך שקיפות ואחריות חברתית תאגידית (CSR) ולא על סמך מחיר בלבד. מודיעין שוק מCBI, שירות מודיעין השוק של הסוכנות ההולנדית ליזמות, מזהה קיימות, אחריות חברתית תאגידית ושקיפות כמגמות המובילות המעצבים את רכישת הביגוד באירופה, לצד החשיבות הגוברת של יחסי קונה-ספק. ספק שיכול לייצר תיעוד לפי דרישה מקצר את מחזור הקליטה של ​​הלקוח, וזהו יתרון מסחרי של ממש בתהליך מכרז.

PASSION OUTERWEAR היא חטיבה של Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., עם יותר מ-20 שנות ניסיון בייצור וסחר בבגדי חוץ, ביגוד עבודה וביגוד מחומם. אנו מפעילים תוכניות סיטונאיות של מעילי פוך לגברים בשרשראות אספקה ​​​​מותאמות BSCI, SMETA, GRS ו-OEKO-TEX, עם אפשרויות מלאי, ODM ואפשרויות OEM מלאות ומידות מ-S עד 3XL המצוינות במידות ולא בתוויות. אנו מייצרים גם...בגדי עבודה בהתאמה אישיתובגדים מחוממים בהתאמה אישית, כך שמפיצים המאחדים מספר קטגוריות יכולים לנהל משא ומתן על עלות משלוח (MOQ) ועל משלוח על פני בסיס נפח רחב יותר. המגוון המחומם שלנו - כולל ה-מעיל מחומםואפוד מחומם— חולקת את אותם בלוקים לגברים, מה שמפשט את עקביות ההתאמה עבור קונים הנושאים גם קווים סטנדרטיים וגם קווים מחוממים.

שאלות נפוצות

מהי כמות ההזמנה המינימלית עבור ז'קט פוף לגברים בסיטונאות?
זה תלוי במודל התוכנית. סיטונאות במלאי על עיצוב קיים של מפעל מתחילה בדרך כלל ב-50 עד 200 יחידות בסך הכל בכל הגדלים. תוכניות ODM המשתמשות בבלוק מפעל עם מערכת הצבעים, התפירה והמיתוג שלכם מתחילות בדרך כלל ב-100 עד 300 יחידות לכל מערכת צבע, או 300 עד 500 אם מדובר בבד צבוע בהתאמה אישית. פיתוח OEM מלא מהמפרט שלכם דורש בדרך כלל 500 עד 1,000 יחידות, המונע בעיקר על ידי מינימום של בד במפעל. אם עקומת המידות שלכם רחבה, שאלו האם המינימום חל להזמנה או לכל מערכת צבעים - ההבדל יכול לשלש את המחויבות האפקטיבית שלכם.
איך אני מוודא שהמידות תואמות לקו הנמכר ביותר שלי?
אל תשוו תוויות מידות; השוו מידות. שלחו את המידות האמיתיות של הבגד הנמכר ביותר שלכם - חזה שטוח 2.5 סנטימטרים מתחת לפתח השרוול, תפר כתף לתפר, אורך הגב מתפר הצוואר המרכזי-גב, ואורך השרוול מתפר הכתף - ובקשו מהמפעל להציע הצעת מחיר בהתאם למספרים הללו ולא בהתאם לטבלה הסטנדרטית שלהם. במידת האפשר, התייחסו להגדרות סטנדרטיות כמו ISO 8559-1 כדי ששני הצדדים ישתמשו באותן נקודות ציון. השיטה האמינה ביותר היא לקנות דוגמית סגורה בכל מידה לפני שאתם מתחייבים לרכישה בכמויות גדולות.
האם משקל המילוי צריך להיות זהה בכל הגדלים?
לא. משקל המילוי חייב להתאים לשטח הפנים של הבגד, אחרת מידה S תהיה חמה יותר ממידה 3XL. עקומת קנה מידה מעשית היא בערך 11 עד 12 אחוז מילוי נוסף לכל צעד מידה, מה ששומר על גובה הגג והביצועים התרמיים עקביים באופן כללי בכל הטווח. ציינו את משקל המילוי היעד לכל מידה באריזה הטכנית עם סובלנות של פלוס מינוס 5 אחוזים לכל פאנל, וודאו שהמפעל מאמת את משקל המילוי ברמת הפאנל ולא על ידי שקילת בגדים מוגמרים בלבד.
איזו סבילות מידה עליי לקבל בהזמנה בכמות גדולה?
תקן מסחרי מעשי למכנסי פוך לגברים הוא פלוס מינוס 1.5 סנטימטרים באורך החזה, המכפלת והגב, פלוס מינוס 1.0 סנטימטר באורך השרוול, ופלוס מינוס 0.8 סנטימטרים באורך הכתף. נתונים אלה צריכים להופיע בחוזה הרכישה לצד תקן הבדיקה בו אתם מתכוונים להשתמש. חשוב לציין כי המדידות נלקחות לאחר תקופת התאוששות של 24 שעות לפחות לאחר האריזה - מדידת בגד שנפרק טרייה תמעיט בערכו של החזה והלוקסוס ותניב פסילות שווא.
איזה יחס מידות כדאי לי להזמין לקנייה ראשונה בכמות גדולה?
התחילו מהערוץ ולא מברירת המחדל של הספק. עבור קמעונאות אופנה אירופאית, עקומת פתיחה סבירה היא S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0.5. עבור צפון אמריקה, הזיזו את העקומה בערך מידה אחת כלפי מעלה, מכיוון שאותה אוכלוסייה פיזית קונה מידה גדולה יותר של מותג. תוכניות תאגידיות ומדים זקוקות לפירוק הרחב ביותר, עם משקל מיוחד ל-L ו-XL. מסחר אלקטרוני דורש פיזור רחב יותר מאשר חנויות פיזיות, מכיוון שקונים מקוונים מזמינים מידות מרובות בכוונה להחזיר חלק מהן. החליפו את כל אלה בנתוני המכירה שלכם לאחר העונה הראשונה.
אילו אישורים צריכים להיות ספק סיטונאי של מעילי פוך?
לכל הפחות, תעודת תאימות חברתית כגון amfori BSCI או SMETA, שרוב הקונים הקמעונאיים באירופה ורבים מצפון אמריקה דורשים לפני קליטת ספק. עבור טענות על חומרים, שרשרת האספקה ​​צריכה להציג RDS אם אתם משתמשים בפלוך, GRS אם אתם טוענים על תוכן ממוחזר, ובדיקות OEKO-TEX STANDARD 100 על המעטפת, הבטנה והגימור. ודאו שכל תעודה מציינת את מתקן הייצור בפועל ונשארת בתוקף לאורך חלון הייצור שלכם, מכיוון שתעודות שהונפקו לישות מסחרית ולא למפעל הן פער נפוץ שעולה במהלך ביקורות של קונים קמעונאיים.
כמה זמן לוקח להזמין מכנסי פוף לגברים בכמות גדולה מאישור ההזמנה ועד למשלוח?
סיטונאות במלאי נשלחת תוך 7 עד 20 ימים. תוכניות ODM על בד במלאי נמשכות כ-45 עד 70 ימים כולל דגימה וייצור בכמות גדולה; ODM עם בד צבוע בהתאמה אישית נמשך 60 עד 85 ימים. פיתוח OEM מלא מבלוק חדש אורך 90 עד 150 ימים כולל שני סבבי דגימה, ותוכניות חומרים מאושרים נמצאות בקצה העליון מכיוון שאצוות חומרים מאושרים נרכשות בכמויות קבועות. הוסיפו 30 עד 40 ימים להובלה ימית או 5 עד 8 ימים להובלה אווירית, בתוספת זמן התאוששות של הלוואה במחסן היעד לפני הצגה קמעונאית.
גרג סו
גרג סו
מנהל מוצר בכיר | PASSION OUTERWEAR
20 שנות ניסיון בייצור וסחר בבגדי ספורט, ביגוד עבודה וביגוד חוץ. בעל הסמכה בתקני שרשרת האספקה ​​של BSCI, SMETA, GRS ו-OEKO-TEX. התחברולינקדאין.

מתכננים להזמין ז'קט פוף לגברים בכמות גדולה?

PASSION OUTERWEAR מספקת מעילי פוך לגברים החל מ-50 חלקים, עם סטים של מידות S עד 3XL המצוינות במידות, קנה מידה של משקל מילוי לכל מידה, אימות מילוי ברמת הפאנל ושרשראות אספקה ​​מוסמכות BSCI, SMETA, GRS ו-OEKO-TEX. שלחו לנו את עקומת המידה שלכם ואת מפרט היעד - אנו נגיב תוך 24 שעות.

בקשת תמחור בכמות גדולה וסט מידות צפה בתוכנית OEM / ODM